دوشنبه, 04 مرداد 1400

نكات قابل توجه سهامداران

1
از هر گونه خرید و فروش سهام خارج از شركت افق سهام شرق جدا" خودداری نمائید.
2
شركت عمران و مسكن سازان منطقه شرق فقط در قبال تعهدات خود كه در اطلاعیه‌های فروش و برگه‌های واگذاری سهام به آن اشاره نموده مسئولیت داشته و سهامدارانی كه تا پایان پروژه باقی بمانند از سود پروژه كه نسبت به سایر سرمایه گذاری‌ها دارای درصد قابل توجهی بوده برخوردار خواهند بود و به تجربه ثابت گردیده كه بازدهی سرمایه گذاری در سهام پروژه‌های ساختمانی حداقل بعداز یک دوره سه ساله به ثمر خواهد نشست.
3
قبل از هر گونه معامله‌ای در سهام طرح مجد و پروژه سارا با شركت افق سهام شرق درخصوص تایید برگه سهام و مبلغ آن تماس حاصل فرمائید.
4
سهامدارانی كه سهام را بصورت اقساط خریداری می‌نمایند حتما در زمان‌های تعیین شده نسبت به واریز اقساط خود به حساب شركت افق سهام شرق اقدام و اصل فیش واریزی به همراه یک برگ كپی به دفتر شركت ارائه نمایند.
5
تغییرات در آدرس‌های اعلام شده منزل و یا محل کار و تلفن‌های ثابت و همراه را سریعا" به شركت اعلام فرمائید.
6
با توجه به اینكه شركت در نظر دارد در مواردی علاوه بر چاپ خبرنامه از طریق پیام كوتاه اطلاع رسانی نماید لازم است سهامداران نسبت به اعلام شماره تلفن همراه خوداقدام نمایند.
7
برای اطلاع از آخرین وضعیت پروژه‌ها به سایت شركت مراجعه نمائید.
8
مبنای محاسبه و اعلام قیمت سهام پروژه، ارزش واقعی پروژه كه شامل ارزش افزوده زمین‌های خریداری شده – درصد پیشرفت كار – تغییر كاربری و افزایش تراكم می‌باشد كه توسط كارشناسان مالی و رسمی دادگستری با پیشرفت‌هایی که در پروژه حاصل می‌گردد هر سال یک تا دو بار بصورت دقیق محاسبه و اعلام می‌گردد.

logo footer

شرکت افق سهام شرق (سهامی خاص) بعنوان كارگزار رسمی شركت، جهت انجام معاملات و بازارگردانی سهام واگذار شده، در اسفند ماه 1386 با 98% سهام متعلق به شركت عمران و مسكن سازان منطقه شرق تشكيل شده است.